Alışveriş ve Site Güvenliği

Alışveriş ve Site Site Güvenliği

Oyuncakfabrikasi.com güvenilir mi?

Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için maksimum tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz.


Kişisel bilgileriniz bizimle güvende!

Oyuncak Fabrikası olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.


Her aşamada güvendesiniz.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sertifikası ile güvence altında.

Ödeme işlemleri, yeni üyelik, üye girişi ve sipariş işlemleri de dahil özel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sistemi ile korunmaktadır. Kilit işaretinin kapalı olduğu durumlarda girdiğiniz bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmesi mümkün değildir.


Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmiyor.

Oyuncak Fabrikası , hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini kaydetmez. Girdiğiniz kart bilgileri şifrelenerek anında bankaya gönderilir.

SSL sertifikası ile korunan ödeme aşamasında girdiğiniz bilgileri personelimizin dahi görmesi mümkün değildir.


SSL Sertifikası nedir?

SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Giriş Katmanı anlamına gelen, bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin korunmasını sağlayan güvenlik protokolüdür.

Sitemizde bilgi girişi yaptığınız bütün alanlarda http:// yerine https:// şeklindeki güvenli alanda işlem yapılır. Bu aşamada web tarayıcınızdaki kilit işaretinin kilitli konumda olduğunu görebilirsiniz.
 

Güvenliğiniz hakkında her konu için iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.

 

Sanal Post Alt Yapımız 100%100 Güvenli

Bankaların, üye işyerlerinin ve girişimcilerin tercihi
Paratika sanal POS, %97’e varan başarılı işlem oranı ile en güvenilir sanal POS markasıdır. Gücümüzü, 20+ yılın yerel deneyiminden ve
Türkiye’deki en geniş eÖdeme ekosistemine sahip olmamızdan alıyoruz. Uluslararası alanda 25 banka ve 45,000+ üye işyeri ekosistemimizde yer alıyor ve siz de bu ekosistemin sağladığı güven ile ödeme alın.
Paratika ile, online kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen firmaların ihtiyacı olan Sanal POS altyapısını, tek tıkla ödeme, tekrarlayan ödeme, fraud kontrolü, tek kanaldan mutabakat şeklinde paket halinde çözüm olarak sunuyoruz.
 

 

     E-Ticaret Kullandığımız Alt Yapı Firmamız