Hakkımızda

Oyuncakfabrikasi com
 
2003 yılından bu yana Oyuncak = Oyuncakfabrikasi.com
Oyuncakfabrikasi, Türkiye'de internet kullanımının kısıtlı olduğu 2003 yılında başlayan serüvenine güçlenerek ve tecrübe kazanarak devam ediyor.
Kurulduğumuz ilk günden bu yana bebek eğitim gereçleri, çocuk oyuncakları, yetişkin hobi ürünleri ve binlerce eğlencelik ürünlerini uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Halihazırdaki organizasyonumuzla siparişlerimizin çok büyük çoğunluğunu aynı gün, stok dışındaki ürünlerimizi ise en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim edip müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Hızın yanında çeşitlilik de en güçlü yönlerimizden bir tanesi olup 25.000'in üzerindeki ürün çeşitini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin tamamını imalatçı veya ithalatçı firmalardan direkt temin ediyor ve uygun fiyatı ve hızlı teslim avantajı ile sizlerle buluşturuyoruz.
Bunun yanı sıra; Oyuncakfabrikasi.com, müşterilerine 9 farklı ödeme seçeneği ile alışveriş imkanı sunmakta; taksitlendirme ve indirim imkanlarıyla da en kaliteli ürünleri en avantajlı şekilde sizinle buluşturmayı her zaman görev bilmektedir
 
100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, üyelik, alışveriş ve yorumlardan hediye puan kazanma gibi imkanlarla online alışveriş deneyiminize ayrı bir renk katıyor
Yönetim Kurulu Başkanı: İbrahim Yuvak