x
  • 400 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
Merhaba “ Ziyaretçi ” Hoş Geldiniz!
Kapat
KATEGORİ MENÜSÜ
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Miajima Hediyelik Gül Kutusunda Istiridye Içinde Inci Kolye Seti

Ürün Kodu : Mia-777   Barkod :
270 TL
Havale İndirimi %3

Miajima Hediyelik Gül Kutusunda Istiridye Içinde Inci Kolye Seti


Miajima hediyelik gül kutusunda ıstiridye ıçinde ınci kolye seti Miajima ıstiridye ıçinde gerçek ınci kolye çantalı 6 adet gül ve + sevgiliye kart notu

Istiridye içinde gerçek inci kolye çantalı 6 adet gül ve + sevgiliye kart notu Istiridye inci'nin 5 farklı rengi mevcuttur!

Beyaz renk inci -Sağlık krem rengi inci -Mutluluk şeftali rengi inci -Sevgi altın rengi inci- Servet siyah renkli inci-Bilgelik sembolüdür. Hangi renkte inci geleceği de sizin şansınıza olacaktır.

Paket içeriği 1 adet istiridye içerisinde kincisi inci takmak üzere bekleyen 1 adet boş hazneli kolye zinciri ürün ölçüleri : Boy 18.5 cm en : 5 cm yükseklik 5 cm çanta ölçüsü : Boy 21 cm en : 15.5 cm yükseklik 6 cm

özel çantası -Sevgiliye kart notu-6 adet gül-Inci-Kolye-Ve zincir bulunmaktadır renk : Turkuaz' dır istiridye içinde gerçek inci kolye istiridye içinde gerçek inci kolye ile inci tanesi sevgilinizi gerçek incilerle ödüllendirin... Istiridye, deniz içerisindeki en hassas ama zorluklara göğüs gerebilen en güçlü canlıdır.

Kabuğu oldukça serttir ve izin vermediği sürece kimse kolay kolay açamaz. Yemek ihtiyacını karşılamak için kabuğunu açtığında, içerisine dolan kumlardan çok rahatsız olur ve özel bir salgı ile bu kum tanelerinin üstünü örter. Kum taneleri yıllar içerisinde inanılmaz bir şekilde parlak ve görkemli inci tanesine dönüşür.

Inci tanesi, göze kötü gelen şeylerin bile kalplerinin parıl parıl olabileceğinin kanıtıdır. Bir incinin oluşumu için uzun yıllar geçmesi gerekmektedir.

O yüzden ki inciler çok değerli ve özeldir. Sevdiklerimize kimi zaman “inci tanem” deriz. Çünkü sevdiklerimiz hiç yorulmadan el üstünde tutuğumuz en değerli varlıklarımızdır.

Bizi kırsalar da, üzseler de tıpkı bir istiridye gibi kötü olayların üstünü sevgimizle kapatır, aşkımızı sonsuza dek yaşatmaya çalışırız! Istiridye içinde gerçek inci kolye, o çok değerli incileri içinde bulunduran bir üründür. Sevgililer gününde sevgilinize hediye edebileceğiniz aşk incileri takı seti ile sevgilinize onun ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.