x
  • 1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
Merhaba “ Ziyaretçi ” Hoş Geldiniz!
Kapat
KATEGORİ MENÜSÜ
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Yeni

LC Eğitici İlk Tabletim

Ürün Kodu : ENF-30902
445,00 TL
Havale İndirimi %3
  21.07.2024  tarihine kadar kargoda

LC Eğitici İlk Tabletim


LC Eğitici İlk Tabletim Oyun ve gelişim bir arada!
Eğitici İlk Tabletim, 100’ün üzerinde melodi ve cümle sayesinde miniklerin elinden düşmeyecek bir aktivite oyuncağıdır. Gerçekçi tasarımı ve dokunmatik ekran teknolojisi ile beraber meraklı bebekler için öğrenmeyi keyifli hale getirir. Eğlencenin dozunu artırmak için ekrandaki ışıklar eğlenceye eşlik ederek yanıp söner. Bebeğiniz, tablette bulunan şarkılara eşlik edebilir ve nesneleri, harfleri, alfabeyi tanır.
3 seviyeli oyun modu teknolojisi ile birlikte, bebeğinizin gelişimine kolaylıkla uyum sağlayan bu eğitici oyuncakta seçtiğiniz aşamaya uygun olarak en uygun şarkılar, sesler ve cümleler bulunur.
Seviye 1-Keşfet (12 Ay)
Bebeğiniz tabletin tuşuna her bastığında, tablet eğlenceli sesler ve kelimelerle karşılık verir. Gündelik hayattan kelimeler duymak için harf düğmelerinden herhangi birine basmak yeterlidir.
Seviye 2-Teşvik (18 Ay)
Bu seviye harfleri ve nesneleri bulmaya teşvik eder. Tuşlara basıldığında “Maymunu bul!” gibi birden fazla yönlendirme duyulur. Komik sesler, müzikler, harfleri tanıtan şarkılar, ilk kelimeler ve renkler hakkında birçok bilgi içerir.
Seviye 3-Taklit (24 Ay)
“Mööö! Bir inek gibi ‘mö’leyebilir misin? Bu seviyede oyun çok daha eğlenceli hale gelir! Tuşlara basıldığında duyulan sesler, bebeğinizi o sesleri taklit etmeye yönlendirir.
Çocukların el becerilerini geliştirir, görsel ve işitsel algılarını harekete geçirir. Birçok harf seçeneği ile el-göz koordinasyonlarını güçlendirir. Dil gelişimine yardımcı olur, taklit etme ve hayal kurma becerilerini artırır.
Eğitici İlk Tabletim, 3 x 1,5 V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller ürüne dahildir
Ürün ölçüsü: 19 x 1,5 x 13,7 cm
Kutu ölçüsü: 28 x 3,5 x 23,7 cm
LC Eğitici İlk Tabletim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.